Witamy w bajecznym świecie Love me

Love me to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma, zajmująca się produkcją nietuzinkowych, aksamitnych maskotek dekoracyjnych.


"Dzieci bardziej niż inni potrzebują mieć zupełną pewność, że są kochane przez tych, którzy mówią, że je kochają" /M. Quoist

To właśnie z miłości do dzieci i z naszej pasji do szycia powstaje wiele wyjątkowych maskotek dekoracyjnych. Należą do nich przytulanki takie jak:miśki, króliki, łabędzie czy też dekoracyjne maskotki do powieszenia na ścianę: hipopotamy, pawie, króliki, czy renifery. 

Pragniemy nadmienić, że każdą zabawkę traktujemy indywidualnie a do jej produkcji wykorzystujemy delikatny aksamit przez co staje się ona wyrobem niepowtarzalnym i ekologicznym.

Ręcznie szyte pluszaki to wyjątkowe, oryginalne prezenty dla najmłodszych. Zatem jeśli poszukujesz modnego, ekskluzywnego prezentu dla dziecka, na urodziny, do dekoracji domu czy pokoju swojego malucha skontaktuj się z nami.

Z każdym dniem rodzą się w nas nowe pomysły, które pragniemy urzeczywistnić. Chcąc jeszcze bardziej dopieścić Wasze pociechy wciąż rozszerzamy naszą ofertę o kolejne ręcznie robione dekoracje. Zachęcamy zatem wszystkich do częstego odwiedzania naszej strony i śledzenia nowości.